Beren Saat’in annesi ilk kez görüldü! Firdevs Hanım’ı solda sıfır bırakan güzellik: Emekli öğretmenin zerafeti

Son olarak yakın vakitte ABD merkezli online dizi ve sinema platformu Netflix’te izleyiciyle buluşacak olan senaryosu Nuran Cihan Şit tarafından yazılan, direktör koltuğunda ise Gönenç Uyanık’ın oturduğu ‘Last Call For İstanbul’ isimli sinemada Serin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Beren Saat, toplumsal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta annesine de yer verdi. Bugüne dek ailesi ile ilgili hiçir manzara vermeyen Beren Saatçi’nin emekli öğretmen olan annesinin doğum günü nedeniyle paylaştığı iki fotoğraf büyük ilgi gördü Ünlü oyuncunun annesi görenleri şaşırttı.

2014 yılından bu yana ünlü müzikçi Kenan Doğulu ile memnun bir evlilik süren Beren Saat, toplumsal medya hesabı aracılığıyla paylaştığı fotoğrafta annesi Ayla Saat’e de yer verdi. Ünlü oyuncunun annesini görenler gözlerine inanamadı.

Sosyal medya hesabı etkin halde kullanan ünlü oyuncu emekli öğretmen annesi Ayla Saat’in doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncu paylaşımında “Canım anneciğim uygun ki doğdun. Seni çok seviyorum” sözlerine yer verdi. Beren Saat’in annesini görenler ‘Güzelliğini ondan almış’ yorumlarında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir